World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

260 gsm 75% памук 25% полиестер памучен полиестер плетена ткаенина

  • Трајни и долготрајни
  • Обезбедува одлично растегнување и флексибилност
  • Лесно за нега и одржување

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе