World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

2x2 ребро плетена ткаенина 240gm јака манжетна ткаенина елек ткаенина 95% полиестер 5% спандекс

  • Растеглива и флексибилна мешавина на ткаенина.
  • Издржлива и долготрајна.
  • Мека и удобна за носење.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе