World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

230gsm 33%памук 60%полиестер 7%спандекс еластанска плетена ткаенина 155cm LW26032

  • Сестрано и издржливо.
  • Меко и удобно.
  • Одлично растегнување и обновување.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе