World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

290 gsm 32 брои ткаенина од бамбусови влакна решетката 92% бамбус влакна 8% спандекс тешка ткаенина

  • Издржлив и цврст
  • Мек и удобен
  • еколошки

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе