World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

280gsm 97%Полиестер 3%Spandex Elastane Rib плетена ткаенина 165cm LW26017

  • Издржливи и долготрајни
  • Растегнување и удобно
  • Лесно за одржување и нега

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе