World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

280gsm 80%Памук 15%Полиестер 5%Spandex Elastane Двоен Жакард плетена ткаенина 185cm SM21019

  • Трајни и долготрајни
  • Стегнување и удобно вклопување
  • Разновидност за различни видови облека

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе