World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

260gm памучна спандекс плетена ткаенина 95%памук 5%Спандекс фустан за спортска ткаенина

  • Мека и удобна
  • Растеглива и флексибилна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе