World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

260 gsm 95%памук 5%Spandex Elastane Rib плетена ткаенина 170cm KF957

  • Мека и удобна
  • Растегната и флексибилна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе