World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Двојно плетено

220gsm 95%памук 5%Spandex Elastane Двојна плетена ткаенина 175cm KF1122

  • Растегливост: Овозможува удобно и флексибилно движење.
  • Издржливост: Отпорен на абење и кинење за долготрајна употреба.
  • Разновидност: Погоден за широк опсег на апликации и предмети за облека.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе