World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Двојно плетено

210gsm 77%Полиестер 23%Spandex Elastane трико Двојна плетена ткаенина 150cm 991696

  • Трајни и долготрајни
  • Растегнување и удобно вклопување
  • Разновидност и погодна за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе