World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Двојно плетено

200гр 87%Полиестер 13%Спандекс Еластан Двоен Твил Твил 80см SM21032

  • Висока издржливост
  • Растегливост
  • Лесно одржување

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе