World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

210 gsm 40 брои истегнување ткаенина од бамбусови влакна 95% бамбусови влакна 5% спандекс ткаенина за домашна облека

  • Удобно и меко чувство
  • Се растегнува за подобрена подвижност
  • Направено со еколошки бамбусови влакна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе