World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

180 gsm 40 count модални ткаенини за решетки 95% модални 5% спандекс ткаенина за долна облека

  • Меко и удобно.
  • Висока издржливост.
  • Одлично растегнување и обновување.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе