World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

170gsm 97%Полиестер 3%Spandex Elastane Плетена ткаенина за единечна дрес 160cm DS42002

  • Висока издржливост
  • Рашири и флексибилни
  • Лесни за нега

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе