World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

160 gsm 41% памук 41% вискоза 18% полиестер единечна плетена ткаенина за дрес 175 cm KF925

  • Мека и удобна
  • Издржлива и долготрајна
  • Разновидност за различни апликации за облека

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе