World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Плетени со нуркање

350gm двојно плетење памучен полиестер спандекс ткаенина 78%памук 16%полиестер 5%спандекс

  • Меко и удобно чувство
  • Издржливо и долготрајно
  • Се растегнува за подобрена флексибилност

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе