World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Плетено со руно

340gsm плетена ткаенина од Тери Флис 95% Памук 5% Спандекс Ткаенина за качулка

  • Мека и удобна
  • Растегната и флексибилна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе