World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Плете со заклучување

310gm двојно плетено руно ткаенина 95%Полиестер 5%Спандекс маици ткаенина

  • Меко и удобно чувство
  • Стегнување и флексибилно вклопување
  • Издржлива и долготрајна ткаенина

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе