World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Плете со заклучување

250 gsm 32-броен бамбус нова памучна ткаенина 67,5% бамбусови влакна 27,5% памук 5% спандекс домашна облека Ткаенина

  • Мека и удобна
  • Дише и ја отстранува влагата
  • Растегнува и флексибилно

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе