World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Плете со заклучување

220 gsm Најлонска двострана четкана ткаенина 75% најлон 25% спандекс облека за јога

  • Мека и удобна
  • Издржлива и долготрајна
  • Растегната и флексибилна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе