World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Плете со заклучување

260gsm 95%вискоза 5%Spandex Elastane Interlock плетена ткаенина 180cm SS36006

  • Мека и удобна.
  • Се растегнува за лесно движење.
  • Трајни и долготрајни.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе