World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

280gsm 95%Полиестер 5%Spandex Elastane Жакард плетена ткаенина 130cm TH2150

  • Истегнување
  • Издржлив
  • Разновиден

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе