World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Тери плетени

280gm 82%памук 18%полиестер француска тери плетена ткаенина 185cm KF1956

  • Мека и удобна
  • Разносна и издржлива
  • Лесна за нега

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе