World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Тери плетени

220gsm 95%вискоза 5%Spandex Elastane плетена ткаенина француски Тери 160cm MQ43003

  • Мека и удобна
  • Растегната и флексибилна
  • Висококвалитетна и издржлива

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе