World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Тери плетени

210gsm 57%Памук 38%Полиестер 5%Spandex Elastane плетена ткаенина француски Тери 185cm KF1317

  • Издржлив и долготрајно
  • Удобен и еластичен
  • Разновиден и погоден за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе