World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Отоманско плетено

260 gsm 47% памук 47% вискоза 6% Spandex Elastane отоманска ткаенина 165cm TJ35005

  • Мека и удобна
  • Растегнувачка и флексибилна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе