World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Плетени со нуркање

260gm 24%Памук 24%Вискоза 44%Полиестер 8%Spandex Elastane Scuba плетена ткаенина 155cm KQ2221

  • Издржливи и долготрајни
  • Рашири и флексибилни
  • Лесни и дише

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе