World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Француски Тери

250gm поли памучен спандекс француски тери 68%памук 27%полиестер 5%спандекс качулка за спортска облека

  • Мека и удобна
  • Издржлива и долготрајна
  • Растегната и флексибилна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе