World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

250gm 96,2%памук 3,8%Spandex Elastane плетена ткаенина 170cm LW26029

  • Мека и удобна
  • Растегнувачка и флексибилна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе