World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Вафли

250gsm 95%полиестер 5%Spandex Elastane вафли ткаенина 145cm GG2239

  • Трајни и долготрајни
  • Растегнување и удобно вклопување
  • Разновидност за различни намени

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе