World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Вафли

210gsm 82% најлон полиамид 18% Spandex Elastane вафли ткаенина 150cm GG14005

  • Издржлив и долготраен материјал
  • Растегнување и удобно вклопување
  • Разновидност за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе