World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Вафли

280гсм 72%вискоза 23%најлон полиамид 5%спандек еластанска ткаенина од вафли 155см GG14008

  • Висока издржливост
  • Растегнувачка и флексибилна
  • Мека и удобна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе