World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Поинтел

250 gsm 65% полиестер 28% вискоза 7% Spandex Elastane Pointelle ткаенина 155cm WD2229

  • Трајни и долготрајни
  • Удобно и растегливо
  • Разновидност и лесна за одржување

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе