World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Двојно плетено

250 gsm 50-најлон памучна здрава ткаенина 80% памук 14% најлон 6% спандекс ткаенина за спортска облека

  • Трајни и долготрајни
  • Дише и ја отстранува влагата
  • Ратегнува и удобно.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе