World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Двојно плетено

260gsm 45%Памук 49%Полиестер 6%Spandex Elastane Двојна плетена ткаенина 155cm SM21024

  • Мека и удобна
  • Издржлива и долготрајна
  • Растегната и флексибилна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе