World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Пике плете

240gsm 85%вискоза 12%полиестер 3%спандек еластан пике плетена ткаенина 170cm ZD2196

  • Издржливи и долготрајни
  • Рашири и удобно
  • Разновидност за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе