World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Пике плете

280gsm 41%Памук 58%Полиестер 1%Spandex Elastane Pique плетена ткаенина 160cm ZD37009

  • Издржлив и долготраен
  • Удобен и мек
  • Разновиден и лесен за стилизирање.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе