World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Птичји око плетени

240gsm 100% Памук Birdseye Ткаенина Мрежеста ткаенина 195cm NY23021

  • Лесен и дише
  • Издржлив и долготраен
  • Разновиден и повеќенаменски

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе