World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Птичји око плетени

150гсм 100%Памучна мрежест ткаенина Birdseye 150см NY23017

  • Многу дише
  • Мека и удобна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе