World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Птичји око плетени

190gsm 100% Памук Birdseye Ткаенина Мрежеста ткаенина 180cm NY23015

  • Висока издржливост
  • Одлична можност за дишење
  • Разновидност за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе