World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Птичји око плетени

160gsm 50%Tencel 50% Cotton Birdseye Ткаенина Мрежеста ткаенина 170cm NY23020

  • Меко и удобно
  • Дише и ладно
  • Издржливо и долгорочно

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе