World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Двојно плетено

230gsm 75% Најлон полиамид 25% Спандекс Еластан Двојна плетена ткаенина 165см KF2117

  • Издржливи и долготрајни
  • Растегливи и флексибилни
  • Лесни и удобни

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе