World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

200gsm 95%вискоза 5%Spandex Elastane Плетена ткаенина за единечни дресови 155cm DS42028

  • Мека и удобна.
  • Растегнувачка и флексибилна.
  • Диши и ја отстранува влагата.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе