World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Плете со заклучување

200gsm 92%вискоза 8%Spandex Elastane Interlock плетена ткаенина 175cm SS36002

  • Мека и удобна
  • Растегната и флексибилна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе