World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

170 gsm 65%памук 30%полиестер 5%спандек еластан единечна плетена ткаенина за дрес 155cm DS2174

  • Мека и удобна ткаенина
  • Издржлива и долготрајна
  • Растеглива и флексибилна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе