World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Тери плетени

280gsm 84%памук 16%полиестер француска тери плетена ткаенина 180cm KF1351

  • Мека и удобна
  • Издржлива и долготрајна
  • Разновидност и лесна за нега

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе