World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Шенил плете

260gsm 97%Полиестер 3%Spandex Elastane шанил ткаенина 180cm XN24005

  • Мека и удобна
  • Издржлива и долготрајна
  • Се растегнува за совршено вклопување

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе