World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Кабелски плетени

250gsm 97%Полиестер 3%Spandex Elastane Кабел плетена ткаенина 155cm MH2194

  • Трајни и долготрајни
  • Растегливи и флексибилни
  • Разновидност за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе