World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Плетени со нуркање

250gsm 89%Полиестер 3%Најлон полиамид 8%Spandex Elastane Scuba плетена ткаенина 155cm KQ2220

  • Издржливи и долготрајни
  • Лесни за нега и одржување
  • Растегнување и удобно

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе