World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Двојно плетено

230gm 95%памук 5%Spandex Elastane Двојна плетена ткаенина 160cm SM2168

  • Висок квалитет: изработена од издржлива мешавина од 95% памук и 5% спандекс
  • обезбедувајќи долготрајна и сигурна ткаенина.
  • Удобно: мека и растеглив состав обезбедува оптимална удобност за носење или користење на оваа ткаенина во различни примени.
  • Разновидност: Погоден за широк спектар на облека и проекти поради неговата двојна плетена конструкција и тежина од 230 gm.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе